Bengt Lindström litografi
2012-03-01
123453
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 99/160, färglitografi, 55x76 cm