Ulrika Hydman-Vallien färglitografi
2012-03-01
123441
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HYDMAN-VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad Ulrika HV, 203/250, färglitografi, 32x30 cm