Hilton McConnico collage
2012-03-01
123405
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
McCONNICO, Hilton (samtida):(2)"River flour I och II", collage med löv, signerade och daterade 97, 50x32 cm