Karl-Axel Pehrson färglitografi
2012-02-29
123300
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Exotiska blommor, signerad KA Pehrson, 251/385, färglitografi, 40x57 cm