Samvel Hambardzumyan Loveseries
2012-02-29
123252
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HAMBARDZUMYAN, Samvel (Armenien 1953): (3 st) "Loveseries", etsningar, 125x250, 145x175 samt 111x165 mm, signerade och numrerade