Roland Svensson littografi
2012-03-01
123246
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustlandskap, färglitografi, signerad och numrerad Roland S. 178/300, 42x33 cm