Rune Jansson oljemålning
2012-02-29
123235
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JANSSON, Rune (född 1918): "Kocksgatan", signerad och daterad Rune Jansson 2005, olja på duk, 22x27 cm