Anders Zorn etsning
2012-02-28
123188
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ZORN, Anders (1860-1920): Mot strömmen, signerad Zorn, utförd 1919, etsning, 11,5x16,5, cm, H&H 289