Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-02-28
123099
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, Landskap med rådjur, olja på duk, 51x74 cm