Vaser i porslin Kina
2012-03-20
123090
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyr, höjd 26 cm
Nagg