Anselm Dahl oljemålning
2012-02-28
123069
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Anselm ( född 1897-1964): Höstlandskap med sjö, signerad Anselm Dahl, olja på duk, 36x57 cm