Edgar Wallin oljemålning
2012-02-28
123064
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
WALLIN, Edgar (1892-1963): Vy över Katarina kyrka, signerad Edgar Wallin 1939, olja på pannå, 38x53 cm