Axel Peter oljemålning
2012-02-28
123063
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER, Axel (1863-1942): Landskapsmotiv, signerad Ax. Peter, olja på pannå, 31x44 cm