Else Hermansson oljemålning
2012-02-27
122960
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERMANSSON, Else (född 1900): Kustband, signerad Else Hermansson, olja på duk, 33x41 cm