Åke Wickström oljemålning
2012-02-26
122957
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WICKSTRÖM, Åke (född 1927): Gårdshus, signerad Å Wickström, olja på duk, 50x61 cm