Lars Erik Falk serigrafi
2012-02-27
122951
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FALK, Lars Erik (född 1922): Komposition, signerad och daterad Falk 1989, 114/200, serigrafi, 38x54 cm