Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-02-27
122938
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Blidösund med utsikt mot Nationalmuseum, signerad R. Ljunggren, färglitografi, 38/360, 35x52 cm