Lennart Larsson oljemålning
2012-02-27
122843
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LARSSON, Lennart (född 1922): "Skanstullsbron", signerad och daterad L. Larsson -66, olja på pannå, 30x53 cm