Oljemålning med offerscen
2012-02-29
122837
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad C F Berggren, Offerscen, olja på duk, 32x55 cm
Proveniens: Hovrättsrådet Montelius