Roland Svensson färglitografi Smältvatten
2012-02-27
122798
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Smältvatten", signerad Roland S., 5/310, färglitografi, 40x30 cm