Palmstruch litografier
2012-02-27
122780
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPARSTICK, 6 st., sjöstjärnor mm av Palmstruch,1800-tal, 19,5x11 cm