Nils Olzon oljemålning
2012-02-27
122719
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLZON, Nils (1891-1953): Badande modell, signerad Nils Olzon 45, olja på duk, 82x65 cm