Ulf Gripenholm färglitografi
2012-03-04
122701
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Sittande modell, signerad och numrerad Ulf Gripenholm, XII/XXV, färglitografi, 80x60 cm