Nils Kölare komposition
2012-02-29
122635
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -79, färgserigrafi, 1/70, 86x67 cm