C Göran Karlsson färgserigrafi
2012-02-28
122627
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARLSSON, C Göran (född 1944): Komposition,
signerad och daterad C Göran Karlsson -91, 191/270, färgserigrafi, 63x47 cm, oramad