Nils Kölare komposition
2012-02-28
122619
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Undersökning av kvadraten, signerad och daterad Nils Kölare -79, färgserigrafi, 80x64 cm