Nils Kölare komposition
2012-02-27
122616
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad Nils Kölare, akvarellerad serigrafi i ett exemplar, 70x53 cm