Nils Kölare komposition
2012-02-27
122611
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -87, färgserigrafi, 47x65 cm