Nils Kölare komposition
2012-03-01
122606
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad Nils Kölare -89, 60x45 cm