Nils Kölare Komposition
2012-02-29
122597
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad N. Kölare, 38/70, färglitografi, 46x35,5 cm