Målning 1800-tal
2012-02-25
122568
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Heliga Teresa av Avila, olja på pannå, 17x14 cm
Ytskador