Oidentifierad konstnär oljemålning
2012-02-25
122566
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: (1900-tal): Fruktstilleben, otydligt signerad, olja på duk, 40x47,5 cm, inköpt i Prag i början på 90-talet
Dubblerad