Lindorm Liljefors oljemålning
2012-02-25
122539
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Vårvinterlandskap,
signerad och daterad Lindorm L-40, olja på duk, 50x61 cm