Richard Eschke oljemålning samt teckning
2012-02-25
122511
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ESCHKE, Hermann Richard (1859-1944): (2) "Westhafen, Berlin", signerad R Eschke, olja på duk, 61x78 cm samt blyertsteckning Spreewald, signerad R Eschke, blyerts, 26x34 cm