Robert Brandy blandteknik
2012-02-27
122492
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BRANDY, Robert (född 1946): Komposition, signerad och daterad Brady -87, blandteknik, 32x50 cm
UTSTÄLLD: Stockholm Art Fair 1987