Georg Pauli oljemålning
2012-02-27
122486
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PAULI, Georg (1855-1935): Figurscen, monogramsignerad, olja på pannå, 27x21 cm