Reinhold Ljunggren färglitografi
2012-02-25
122463
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): Hamnmotiv, signerad R Ljunggren, 321/360, färglitografi, 30x50 cm