Roland Svensson färglitografi
2012-02-25
122456
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, 30x22 cm