Erik Tryggelin oljemålning
2012-02-25
122454
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TRYGGELIN, Erik (1878-1962): Gamla apoteket, Visby, signerad och daterad E Tryggelin 18/9 1904, olja på duk uppfodrad på pannå, 35x28 cm