Skrivschatull England
2012-02-25
122450
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SKRIVSCHATULL, England 1800-tal, mahogny, höjd 29, 38x21 cm, nyckel finns
Skador, lösa delar