Ivan Grünewald oljemålning
2012-02-24
122445
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GRÜNEWALD, Ivan (1911-1996): Stadsbild, signerad Iván 66, olja på duk, 56x63 cm