Målning 1800-tal
2012-02-23
122231
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Jaktmotiv, monogramsignerad och daterad JL 1882, olja på duk, 52x82 cm
Krackeleringar