Ametsberger målning
2012-02-23
122199
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800/1900-tal): Räv och hare, signerad Ametsberger, olja på duk, 64x89 cm