Lage Lindell färglitografi
2012-02-23
122043
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad Lage Lindell, 105/260, färglitografi, 32x54,5 cm