Hans Hamngren färglitografi
2012-02-23
122039
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HAMNGREN, Hans (född 1934): Häst, signerad Hamngren 1989, 16/150, färglitografi, 39,5x55 cm