Philip von Schantz färglitografi
2012-02-23
122037
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Månpäron, signerad och daterad v. Schantz -92, 35/150, färglitografi, 24x33 cm