John E Franzén färglitografi
2012-02-23
122035
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANZÉN, John-Erik (född 1942): Chopper, signerad och daterad JEF 2005, 126/250, färglitografi, bladstorlek 36x46 cm, oramad