Hans Wigert etsning
2012-02-23
122033
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
WIGERT, Hans (född 1932): Porträtt i profil, signerad Hans Wigert, 228/320, etsning, bladstorlek, 38x39,5 cm, oramad