Chiffonjé i mahogny
2012-02-23
121984
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-tal, mahogny, höjd 153, 114x61 cm, nyckel finns
Smärre fanerskador, något blekt