Edward Hald olja
2012-02-22
121980
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HALD, Edward (1883-1980): Allé med hus, signerad Hald 1910, olja på papp, 28x42 cm